Pályabeosztás 2018.10.15 - 2018.10.21 eger
Idő Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
LMP9P8P7P6P5P4P3P2P1T1T2LMP9P8P7P6P5P4P3P2P1T1T2LMP9P8P7P6P5P4P3P2P1T1T2LMP9P8P7P6P5P4P3P2P1T1T2LMP9P8P7P6P5P4P3P2P1T1T2LMP9P8P7P6P5P4P3P2P1T1T2LMP9P8P7P6P5P4P3P2P1T1T2
6:00-6:30                             6:00-6:30
6:30-7:00                             6:30-7:00
7:00-7:30                                7:00-7:30
7:30-8:00                                                          7:30-8:00
8:00-8:30                                  8:00-8:30
8:30-9:00                                    8:30-9:00
9:00-9:30                                              9:00-9:30
9:30-10:00                                              9:30-10:00
10:00-10:30                                      10:00-10:30
10:30-11:00                                             10:30-11:00
11:00-11:30                                                    11:00-11:30
11:30-12:00                                                                11:30-12:00
12:00-12:30                                                    12:00-12:30
12:30-13:00                                                  12:30-13:00
13:00-13:30                                                13:00-13:30
13:30-14:00                                                 13:30-14:00
14:00-14:30                                                         14:00-14:30
14:30-15:00                                                       14:30-15:00
15:00-15:30                                      15:00-15:30
15:30-16:00                                15:30-16:00
16:00-16:30                                   16:00-16:30
16:30-17:00                                   16:30-17:00
17:00-17:30                             17:00-17:30
17:30-18:00                                         17:30-18:00
18:00-18:30                      18:00-18:30
18:30-19:00                     18:30-19:00
19:00-19:30                                          19:00-19:30
19:30-20:00                                                   19:30-20:00
20:00-20:30                          20:00-20:30
20:30-21:00                          20:30-21:00
 Agria KTK Andrássy Baba úszás Bornemissza BVSK EKE EKE. gyak
 EÚK EVÚK Gárdonyi Kemény F. Kossuth Zsuzsa MVLSZ Neumann
 Szent Imre Ált. Isk. Szilágyi Szinkron Tankerület ZÁRVA ZF EVK ZF EVK kapuval
További információ: www.egertermal.hu

P Bitskey Uszoda versenymedence. Pályahossz 50m.*
T Bitskey Uszoda tanmedence.
*Amennyiben az LM (Leválasztott medencerész) foglalt, a pályák hosssza 21m.