Pályabeosztás 2017.04.24 - 2017.04.30 eger
Idő Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
LMP9P8P7P6P5P4P3P2P1T1T2LMP9P8P7P6P5P4P3P2P1T1T2LMP9P8P7P6P5P4P3P2P1T1T2LMP9P8P7P6P5P4P3P2P1T1T2LMP9P8P7P6P5P4P3P2P1T1T2LMP9P8P7P6P5P4P3P2P1T1T2LMP9P8P7P6P5P4P3P2P1T1T2
6:00-6:30                                              6:00-6:30
6:30-7:00                                            6:30-7:00
7:00-7:30                                                7:00-7:30
7:30-8:00                                                               7:30-8:00
8:00-8:30                        8:00-8:30
8:30-9:00                        8:30-9:00
9:00-9:30                                       9:00-9:30
9:30-10:00                                              9:30-10:00
10:00-10:30                                         10:00-10:30
10:30-11:00                                          10:30-11:00
11:00-11:30                                                             11:00-11:30
11:30-12:00                                                                         11:30-12:00
12:00-12:30                                                12:00-12:30
12:30-13:00                                               12:30-13:00
13:00-13:30                                                       13:00-13:30
13:30-14:00                                                       13:30-14:00
14:00-14:30                                                        14:00-14:30
14:30-15:00                                             14:30-15:00
15:00-15:30                                 15:00-15:30
15:30-16:00                                 15:30-16:00
16:00-16:30                            16:00-16:30
16:30-17:00                               16:30-17:00
17:00-17:30                                             17:00-17:30
17:30-18:00                               17:30-18:00
18:00-18:30              18:00-18:30
18:30-19:00                                     18:30-19:00
19:00-19:30                                    19:00-19:30
19:30-20:00                                         19:30-20:00
20:00-20:30                         20:00-20:30
20:30-21:00                         20:30-21:00
 Agria KTK Andrássy Arany J. Ált. Isk. Bornemissza BVSK Dobó István Gimnázium edzőtábor
 EKE EKE. gyak EÚK EVÚK Ftárkány Isk. Gárdonyi Kemény F.
 Kossuth Zsuzsa Lenkey Mlinkó Neumann Pásztorvölgyi Szalapart Szent Imre Ált. Isk.
 Szilágyi Szinkron Utánpótlás mérkőzés Ward Mária ZÁRVA ZF EVK ZF EVK kapuval
További információ: www.egertermal.hu

P Bitskey Uszoda versenymedence. Pályahossz 50m.*
T Bitskey Uszoda tanmedence.
*Amennyiben az LM (Leválasztott medencerész) foglalt, a pályák hosssza 21m.